12 sponsorów, 8 patronatów medialnych, 4 partnerzy i 4 patronaty honorowe, czyli 4. Harcerski Charytatywny Turniej Hokejowy

SPONSORZY-ALL

Kilkadziesiąt firm, instytucji i organizacji zaangażowało się w tym roku w organizację 4. Harcerskiego Charytatywnego Turnieju Hokejowego. Wielka pomoc, jaką otrzymaliśmy z rąk wielu ludzi dobrej woli przerosła nasze wszelkie oczekiwania. To właśnie dzięki nim tegoroczny Turniej będzie tak wspaniały! Poznajcie naszych sponsorów, patronów i partnerów 🙂

Najpierw pragniemy wspomnieć o tych, dzięki którym na uczestników, jak i kibiców czekać będą atrakcyjne nagrody, a same rozgrywki oraz zbiórka pieniędzy na cel charytatywny mogą się odbyć w komfortowych warunkach. Mowa oczywiście o sponsorach i partnerach 4. Harcerskiego Charytatywnego Turnieju Hokejowego. Oto oni:

SPONSORZY:

 • Białka Lodowiska – właściciel dwóch lodowisk w uznawanym za największy i najlepszy zimowy kurort Polski – Białce Tatrzańskiej
 • GASPOL – znana w całej Polsce firma, specjalizująca się w dostarczaniu energii
 • Drukarnia Symptom Nowy Targ – znana na Podhalu firma, zajmująca się wszelkiego rodzaju wydrukami i reklamą, działająca na rynku oficjalnie od 2006 roku
 • Schronisko Górskie Głodówka – znane i lubiane przez rzesze turystów klimatyczne schronisko w Bukowinie Tatrzańskiej, mieszczące się na malowniczej Polanie Głodówka
 • Gorący Potok Szaflary – kompleks kilkunastu unikalnych basenów z naturalną, surową wodą siarkową, w których każdy znajdzie coś dla siebie
 • GrapaSki – położony na zboczu znanej Litwinki szeroki stok, profesjonalni instruktorzy i bezpieczne wyciągi, które dają idealne warunki na rodzinne wypady na narty
 • Medical Clinic Podhale –
 • Filmowi – młody, kreatywny zespół, którego atutem jest świeże, nowoczesne spojrzenie na filmy oraz podążanie za nowościami
 • DJ Łysy – Piotr Chrobak –
 • Sklep spożywczo-przemysłowy Lupa Józef – doskonale zaopatrzony sklep spożywczy z miejscowości Konina
 • Centralna Składnica Harcerska „4 żywioły” – doskonale wyposażona oficjalna składnica Związku Harcerstwa Polskiego
 • Sqadnica Harcerska – świetna składnica, działająca przy ZHP Chorągwi Krakowskiej

PARTNERZY:

 • ARTAL – producent medali i znaczków
 • PucharySklep.pl – producent trofeów, pucharów, statuetek, medali itp.
 • Fundacja im. Adama Worwy – fundacja z siedzibą w Nowym Targu, która przeprowadza oficjalną zbiórkę pieniędzy na rzecz Marzeny Sądelskiej, którą w tym roku wspieramy
 • II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Targu – to właśnie do tej szkoły uczęszczała Marzena, która w październiku 2017 roku uległa ciężkiemu wypadkowi. Teraz jej koleżanki i koledzy ze szkoły, a także nauczyciele angażują się w każdą możliwą inicjatywę, która wspiera powrót Marzeny do zdrowia. Gdyby nie zaangażowanie uczniów i pedagogów popularnego „Liceum na Borze”, lista naszych sponsorów i partnerów byłaby dużo, dużo krótsza! Również wolontariusze z tej szkoły wezmą czynny udział w zbiórce pieniędzy podczas trwania Turnieju (24-25 lutego w Białce Tatrzańskiej)

Kolejną grupą, która wspiera naszą inicjatywę, są patroni. To osoby i instytucje lub redakcje, które uznały nasz Turniej za godny uwagi i propagowania. Firmując nasza imprezę swym nazwiskiem, zapraszają wszystkich do wzięcia czynnego udziału w pomoc dla Marzeny. Oto oni:

PATRONAT HONOROWY:

 • Hm. Wojciech Jurkowski – Naczelny Kapelan Związku Harcerstwa Polskiego
 • Hm. Mariusz Siudek – Komendant Chorągwi Krakowskiej ZHP
 • Pan Stanisław Andrzej Łukaszczyk – Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska
 • Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach

PATRONAT MEDIALNY:

Pomoc, jaką okazali nam wszyscy ludzie dobrej woli, wymienieni wyżej lub reprezentujący wymienione wyżej instytucje, redakcje i firmy, jest nieoceniona. To właśnie dzięki nim, na naszej głowie – organizatorów – pozostaje jedynie zapewnić dla zawodników ciekawe zajęcia poza Turniejem (przyjeżdżają do nas na cały weekend), miejsca noclegowe, posiłki i sprzęt, a kibicom – wiele radości i frajdy z oglądania naszych zmagań oraz stworzyć możliwość wzięcia udziału w konkursach i dobrej zabawie dla całej rodziny 🙂

Jeszcze raz: dziękujemy naszym sponsorom, partnerom i patronom, a wszystkich Czytelników zapraszamy już 24 i 25 lutego w godzinach 7:00-10:00 do Białki Tatrzańskiej! Nie może Cię zabraknąć! Do zobaczenia! 🙂

CharytatywnyTurniejHokejowy-Plakat-Media

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *