III FESTIWAL PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

guitar-756326_1920

Serdecznie zapraszamy Gromady Zuchowe, Drużyny Harcerskie, Starszoharcerskie i Wędrownicze z Hufca Podhalańskiego im. Kurierów Tatrzańskich do udziału w III Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Festiwal odbędzie się 16 listopada 2018 r. o godzinie 17.30 w Wiejskim Domu Kultury w Ochotnicy Górnej.

Namiestnictwo Harcerskie Hufca Podhalańskiego,

Krąg Instruktorski „Szarotka”

Kategorie:

        • I kategoria: soliści (maksymalnie 2 solistów z każdej gromady lub drużyny).

        • II kategoria: gromady, drużyny harcerskie, starszoharcerskie i wędrownicze (1 piosenka).

Zapraszamy

Festiwal odbywa się w ramach biwaku niepodległościowego w dniach 16. 11. – 17.11.2018 r.

W zgłoszeniach prosimy napisać, które gromady i drużyny biorą udział w nocowaniu (dokładana liczba zuchów, harcerzy, wędrowników), prosimy również o podanie tytułu śpiewanej piosenki przez daną gromadę lub drużynę oraz wymienienie solistów i śpiewanych przez nich utworów.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *