Możliwość wzięcia udziału w wyprawie dla osób nie będących członkami ZHP Hufca Podhalańskiego

button-sdc

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej wyprawie osoby nie będące członkami ZHP Hufca Podhalańskiego.

Celem wyprawy jest przebycie Drogi św. Jakuba na odcinku León – Santiago de Compostela – Cabo Fisterra. Istniejąca od ponad tysiąca lat Camino de Santiago jest jednym z najważniejszych szlaków pielgrzymkowych Chrześcijan. Legenda głosi, że ciało św. Jakuba przewieziono łodzią do północnej Hiszpanii, a następnie pochowano w miejscu, w którym dziś znajduje się miasto Santiago de Compostela.

Termin: 15-31 sierpnia 2016

Koszt wyprawy dla osób nie będących członkami hufca: 2000 zł (więcej informacji o płatnościach tutaj)

W skrócie o wyprawie: Lecimy samolotem do Madrytu, a stamtąd jedziemy pociągiem do León. Tam rozpoczynamy wędrówkę pieszą (410 km) w drogą Św. Jakuba przez Santiago de Compostela, która zakończy się na średniowiecznym końcu świata – Fisterra nad Oceanem Atlantyckim. Wędrować będziemy w kilkuosobowych grupach, co z jednej strony ułatwia znalezienie noclegu, z drugiej umożliwia wykształcenie się silnych więzi między pielgrzymami oraz zapewnia głębokie, duchowe doznania.

Zapisów można dokonać za pośrednictwem formularza

Najnowsze informacje znajdziecie zawsze na podstronie wyprawy oraz na facebooku – zapraszamy do śledzenia!

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *