Turniej Hokejowy: dziękujemy za pomoc!

0132

Serce się raduje, gdy widzimy, jak wiele ludzi dobrej woli wyraża chęć bezinteresownej pomocy. To właśnie dzięki takim osobom 4. Harcerski Charytatywny Turniej Hokejowy zakończył się sukcesem.

Łącznie wsparło nas w tym roku 13 sponsorów, 8 patronów medialnych, 4 patronów honorowych i 5 partnerów – mówi organizator turnieju, Jakub Udzielato właśnie dzięki nim tegoroczna edycja była tak bogata. Zawodnicy i kibice mówili, że nie brakowało niczego i wszystko było wręcz ponad ich oczekiwania. To właśnie dzięki tym wszystkim firmom, instytucjom i osobom, które nas wsparły.

> ZOBACZ OFICJALNĄ RELACJĘ Z TURNIEJU I GALERIĘ ZDJĘĆ <

Z tego miejsca pragniemy więc raz jeszcze podziękować za ogromne wsparcie, jakie otrzymaliśmy. Dziękujemy:

SPONSOROM:

 • Białka Lodowiska – niesamowita obsługa lodowiska, zawsze pomocna i otwarta na nasze potrzeby i wszelkie zapytania. Pokryła koszty utrzymania całego lodowiska, jak i wypożyczalni na czas meczów turniejowych.
 • GASPOL – znany w Polsce dostarczyciel energii został oficjalnym sponsorem naszego Turnieju i przeznaczył na ten cel bardzo potrzebne nam środki, dzięki czemu mogliśmy pokryć największe koszta związane z organizacją Turnieju.
 • Drukarnia Symptom Nowy Targ – zapewniła nam nieodpłatnie doskonałej jakości druk plakatów, ulotek, naklejek i banerów. Świetna współpraca, błyskawiczna realizacja i wiele uprzejmości – polecamy usługi Durkarni Symptom!
 • Schronisko Górskie Głodówka – fundator głównej nagrody dla zwycięzców Turnieju. To właśnie tam jeden z zespołów będzie mógł spędzić fantastyczny weekend z całą drużyną i pełnym wyżywieniem.
 • Gorący Potok Szaflary –  czyli baseny termalne w Szaflarach – to tam nasi zawodnicy odpoczęli po wyczerpujących spotkaniach fazy grupowej.
 • GrapaSki – fundator wielu nagród dla drużyn, biorących udział w Turnieju. Na naszych zawodników czekały całodniowe karnety na białe szaleństwo!
 • Medical Clinic Podhale – fundator nagród dla publiczności i zawodników, którzy wzięli udział w konkursach przeprowadzanych w czasie trwania Turnieju.
 • Filmowi – to jakość sama w sobie. Doskonały producent filmowy, który do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. To własnie ta firma uchwyciła na swoim sprzęcie najpiękniejsza momenty Turnieju, które później będziemy mogli zaprezentować szerszemu gronu i promować Turniej w kolejnych latach.
 • DJ Łysy – Piotr Chrobak – ofiarował nam swoje usługi, okazując przy tym ogromne serce i wiele uśmiechu. Dzięki Panu Piotrkowi nasza impreza nie tylko wyglądała, ale i brzmiała jak naprawdę świetne przedsięwzięcie.
 • Sklep spożywczo-przemysłowy Lupa Józef – to właśnie dzięki tej firmie mogliśmy być spokojni o dobre nawodnienie podczas turnieju i doskonale wyposażony bufet dla zawodników i kibiców.
 • Centralna Składnica Harcerska „4 żywioły” – to również fundator nagród dla wszystkich uczestników Turnieju i Biwaku Zimowego. Ponadto, „4 żywioły” ufundowały dla nas doskonałej jakości naszywki okolicznościowe na 4. Harcerski Charytatywny Turniej Hokejowy.
 • Sqadnica Harcerska – fundator nagród dla wszystkich uczestników Turnieju i Biwaku Zimowego.
 • Piekarnia-cukiernia „Hajnos” – ufundowała pyszne wypieki do naszego bufetu dla zawodników i kibiców.

PARTNEROM:

 • ARTAL – producent medali i znaczków. Dla nas wykonał fenomenalne, dedykowane medale w kształcie logo Turnieju.
 • PucharySklep.pl – wykonał dla nas fantastyczne, szklane trofea z napisami grawerowanymi laserem, które przyznaliśmy wszystkim drużynom za określone, zajęte w Turnieju miejsce.
 • Fundacja im. Adama Worwy – fundacja z siedzibą w Nowym Targu, która przeprowadza oficjalną zbiórkę pieniędzy na rzecz Marzeny Sądelskiej, którą w tym roku wspieraliśmy.
 • II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Targu – to właśnie do tej szkoły uczęszczała Marzena, która w październiku 2017 roku uległa ciężkiemu wypadkowi. Teraz jej koleżanki i koledzy ze szkoły, a także nauczyciele angażują się w każdą możliwą inicjatywę, która wspiera powrót Marzeny do zdrowia. Gdyby nie zaangażowanie uczniów i pedagogów popularnego „Liceum na Borze”, lista naszych sponsorów i partnerów byłaby dużo, dużo krótsza! Również wolontariusze z tej szkoły wzięli czynny udział w zbiórce pieniędzy oraz obsłudze bufetu podczas trwania Turnieju (24-25 lutego w Białce Tatrzańskiej)
 • Ochotnicza Straż Pożarna w Białce Tatrzańskiej – zapewniła nam doskonałą opiekę medyczną. Dziękujemy wszystkim ratownikom ze Straży w Białce, którzy byli z nami w zeszły weekend!

Kolejna grupa, która wsparła naszą inicjatywę, to patroni. To osoby i instytucje lub redakcje, które uznały nasz Turniej za godny uwagi i propagowania. Firmując nasza imprezę swym nazwiskiem, zaprosili wszystkich do wzięcia czynnego udziału w pomocy dla Marzeny. Oto oni:

PATRONAT HONOROWY:

 • Hm. Wojciech Jurkowski – Naczelny Kapelan Związku Harcerstwa Polskiego
 • Hm. Mariusz Siudek – Komendant Chorągwi Krakowskiej ZHP
 • Pan Stanisław Andrzej Łukaszczyk – Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska
 • Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach

PATRONAT MEDIALNY:

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i partnerom oraz patronom, którzy byli z nami w tym roku! To cudowne uczucie mieć obok siebie aż tylu wspaniałych ludzi dobrej woli. Teraz nie obawiamy się już o kolejne edycje, mając nadzieję, że nasza współpraca dopiero się zaczyna, a razem wesprzemy jeszcze niejeden szczytny cel 🙂

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *