Letni obóz puszczański „W Kręgu Manitou” – szczegóły, zapisy

Plakat

W poniższym artykule podajemy szczegóły dotyczące Harcerskiej Akcji Letniej 2017 Hufca Podhalańskiego ZHP, w tym karty zgłoszeniowe i sposób, w jaki należy dokonywać zapisów i wpłat za uczestnictwo. Nie zwlekaj dłużej: zapisz się już teraz i jedź z nami po przygodę życia!

Organizator: Komenda Hufca Podhalańskiego im. Kurierów Tatrzańskich

Termin: 29.07.2017 – 14.08.2017

Miejsce: OSW PERKOZ, Waszeta 1, 11-015 Olsztynek

Koszt: 850zł ( koszt może ulec zmniejszeniu, jeśli hufiec uzyska dofinansowanie z małopolskiego Kuratorium Oświaty). Pierwsza wpłata 300zł do 10 czerwca 2017 roku na obozowe konto hufca)

W cenie:

– transport uczestników Zakopane – OSW PERKOZ – Zakopane;

– ubezpieczenie

– noclegi w namiotach typu „dycha” lub „tipi”;

– wyżywienie – 4 posiłki dziennie;

– atrakcyjny program o fabule indiańskiej oparty na zasadach puszczaństwa;

– elementy wychowania patriotycznego;

– opieka wykwalifikowanej i doświadczonej kadry.

Zgłoszenia:

– do 30 maja należy oddać karty kwalifikacyjne do drużynowych– (karty kwalifikacyjne oraz warunki uczestnictwa do pobrania na stronie hufca WWW.podhalanski.zhp.pl
oraz u drużynowych.), wpłata I raty 300 zł do 10 czerwca. II rata 550 zł do 30 czerwca.

Dane do przelewu:

Numer konta: 90 1140 2017 0000 4102 1301 0756
Adresat: ZHP Hufiec Podhalański
Tytuł przelewu: Składka zadaniowa – Obóz Warmia-Mazury – I/II rata, imię i nazwisko uczestnika

karta uczetsnictwa perkoz

warunki uczestnictwa perkoz