Santiago de Compostela – zaczynamy podróż

santiagostart

Nasza wyprawa do Santiago de Compostela tak naprawdę rozpoczęła się już kilka dni temu, gdyż każde działanie dążące do przygotowania podróży jest jej integralną częścią.

To, co do tej pory udało się ustalić na tym etapie przygotowań:
Termin: 15-31 sierpnia 2016
Lecimy samolotem do León, tam rozpoczynamy wędrówkę (410 km) drogą Św. Jakuba przez Santiago de Compostela, która zakończy się w Cabo Fisterra.

Łączny koszt od uczestnika na dzień dzisiejszy to 2000 zł – koszt ten jednak będzie się zmniejszał z każdą nawiązaną współpracą, każdym uzyskanym patronatem i każdym pozyskanym sponsorem. Będziemy starać się o granty i dofinansowania, aby możliwie obniżyć cenę, jaką będą musieli zapłacić uczestnicy. O wszystkim będziemy na bieżąco informować.

W ramach opłaty Organizator zapewnia: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, program, ubezpieczenie, wyprawkę uczestnika.

Mamy dostępne 50 miejsc. 25 marca zamykamy listę dla harcerzy z ZHP Hufca Podhalańskiego (decyduje kolejność zgłoszeń oraz uczestnictwo w służbie podczas ŚDM – zapisy ŚDM). Po tym terminie otwieramy listę dla osób spoza hufca.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza

Oraz wpłata zaliczek zgodnie z informacjami podanymi na stronie

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *