Coroczny konkurs na najbardziej rozśpiewanego solistę, zastęp, gromadę lub drużynę

guitar-756326_1920

Konkurs dla zuchów i harcerzy! Macie jedyną i niepowtarzalną okazję, by zdobyć tytuł najbardziej rozśpiewanego solisty, zastępu, gromady lub drużyny 🙂 Więcej dowiecie się z poniższego artykułu.

Waszym zadaniem jest zaśpiewanie i nagranie wybranej harcerskiej piosenki, najprościej stwórzenie teledysku do zaśpiewanego przez Was utworu 🙂 Spośród nadesłanych prac wybierzemy najlepsze, które zostaną udostępnione na stronie Hufca.

Spieszcie się, bo termin nadsyłania prac mija 8 czerwca 2017 r. Wyniki zostaną ogłoszone 10 czerwca 2017 r., podczas harcerskiego biwaku (harce drużyn).

Przewidziane są cenne nagrody rzeczowe.

Zasady konkursu:

1. Prace należy nadsyłać w formie pliku dźwiękowego lub przesłać link do udostępnionego pliku w sieci na adres: beatkaw@interia.eu lub tkuchta1@gmail.com.
2. Nagrania muszą być przesłane z informacją na temat twórców (nazwa zastępu, drużyny, gromady, miejscowość) do dnia  8 czerwca 2017 r.

Masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z organizatorami za pomocą powyższych adresów e-mail! 🙂