Obóz 2017: Lista rzeczy do zabrania oraz szczegóły wyjazdu!

Listy

Już 29 lipca wyjedziemy na długo wyczekiwany obóz na Warmię i Mazury. W poniższym artykule publikujemy listę rzeczy, jakie musi zabrać ze sobą uczestnik oraz szczegóły wyjazdu na obóz.

Najpierw szczegóły wyjazdu i powrotu

Termin wyjazdu: 29 lipca (sobota).
Środek transportu: autokar.

Godziny i miejsca odjazdów:

Dla harcerzy z Zakopanego: odjazd spod Gimnazjum nr 1 im. O. i A. Małkowskich – godzina 21:00.
Dla harcerzy z Nowego Targu: odjazd z parkingu za Kościołem pw. św. Jadwigi Królowej (koło E. Leclerc’a) – godzina 21:30.

Termin wyjazdu z ośrodka PERKOZ (Olsztynek): 13 sierpnia (niedziela) – godziny wieczorne.
Termin powrotu do domu (Nowy Targ oraz Zakopane – tam skąd będzie wyjazd): 14 sierpnia (poniedziałek) – godziny wczesno-poranne.

A teraz lista rzeczy do zabrania przez uczestników obozu

Lista rzeczy w załączniku poniżej. Szczególnie zwracamy uwagą na dwie sprawy:

1. Wszystkie rzeczy pakujemy według listy do wygodnych, wyregulowanych plecaków (pojemność ok. 60 l). Prosimy o niezabieranie rzeczy, które nie znajdują się na liście, gdyż będzie to zbędny ciężar.
  2.  NIE ZABIERAMY W OGÓLE ze sobą telefonu! Kontakt telefoniczny z dzieckiem będzie możliwy cały czas przez numer telefonu Komendanta Obozu: 662 277 577 lub numer telefonu drużynowego.
  3. Sprzęt drużynowy do pionierki i pozostałych zajęć jest dobierany i pakowany indywidualnie przez każdą drużynę (według ustaleń z drużynowym). Warto również zadbać o to, by w każdej drużynie była osoba, która weźmie gitarę!

W razie pytań, prosimy o kontakt: 662 277 577.

Lista rzeczy do zabrania przez uczestnika – letni obóz Hufca 2017