Zapraszamy na III Mistrzostwa Polski w zawodach pożarniczych (weź udział i odbierz Voucher na termy Gorący Potok)!

Zał. Nr. 5 - Plakat Mistrzostwa

ZHP Hufiec Podhalański i 8. Podhalańska Drużyna Wielopoziomowa im. Augustyna Suskiego w Szaflarach wraz z Wydziałem Wsparcia Specjalnościowego GK ZHP i Referatem Specjalnościowym Chorągwi Krakowskiej serdecznie zapraszają wszystkie druhny i druhów do wspólnej zabawy na III Mistrzostwach Polski w zawodach pożarniczych!

Szczegółowy harmonogram imprezy wraz z materiałami do pobrania, takimi jak Regulamin Mistrzostw, karta zgłoszeniowa, zgody rodziców na udział dziecka w Mistrzostwach są dostępne w załącznikach poniżej. 🙂

Regulamin III Mistrzostw Polski HDP i MDP
Zał. nr 1 – Formularz zgłoszeniowy
Zał. nr 3 – Regulaminu Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych
Zał. nr 4 – Z G O D A
Zał. nr 2 – Regulamin Zawodów MDP

Dla wszystkich uczestników Mistrzostw, bezpłatne wejście na termy „Gorący Potok” w Szaflarach!

v